Porsche Özel Servisi

Reis Oto 1980 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bugüne kadar otomobil sektörü içerisinde birçok markanın bakım ve onarım hizmetini sağlamıştır. Bugün Porsche özel servisi hizmeti vererek her firmanın cesaret edemediği markaya güçlü bir bakım hizmeti sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan eğitimli ve tecrübeli personellerimiz ve uzman kadromuz siz değerli müşterilerine hizmet verirken en az araçların olduğu kadar onların konforunun da en üst seviyede olmasını sağlamaktadır. Porche marka aracınızı bize getirdiğinizde güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet alarak güncel teknolojiler doğrultusunda uzman bir hizmet alırsınız. 

Porsche özel servisi olarak Ankara’da ya da Türkiye’nin herhangi bir yerinden bize getireceğiniz araçlarınızda garantili servis bakımı ve orijinal yedek parça hizmeti sağlayabiliriz. Aracınız ister benzinli ister dizel ne olursa olsun komple bakım hizmeti sağlanabilir ve değişimi gerçekleştirilen parçaların yerine orijinalleri takılabilir. Reis oto ile çalıştığınızda elde edeceğiniz en büyük avantaj kaliteli hizmeti en ekonomik şartlarda almanızdır. Buna göre yetkili servislere yüklüce paralar ödemekten de kurtulmuş olursunuz. Yetkili servisler yüksek maliyetlerle sizi ağırlarken aynı zamanda cebinize de zarar vermiş olursunuz. 

Orijinal yedek parça, deneyimli teknik personel…

Reis Oto Porsche özel servisi olarak her değişim gerektiren işlemde orijinal yedek parça kullanırız. Eğitimli personellerimiz tarafından yapılacak bakım ve onarım işlemlerinde gerekli tüm testler ve kontroller eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilir. 

Bizim için aracınızın sürüş güvenliği önceliktir. Porsche marka bir aracın konforu tartışılmazken var olan güvenli sürüşünde mutlaka korunması gerekir. Buna göre bakım işlemleri öncelikli olarak bilgisayar destekli olarak gerçekleştirilir. Bakım ister periyodik olsun isterse tamir ve onarım olsun her türlü şartlarda en doğru şekilde yapılır. Bize teslim ettiğiniz araçlarınızı bizden alırken kendinizi güvende ve huzurlu hissedersiz.  

Mekanik Bakım

Reis oto Ankara servisimizde Porsche’nin yanı sıra Opel, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Chevrolet, Peugeot ve Citroen markaların mekanik bakımları da yapılmaktadır. Mekanik bakımda yapılacak işçilik uzmanlar tarafından yapılır ve bunun içinde aracınızda hiçbir istenmeyen hasarın oluşmasına izin verilmez.  Acil motor bakımı ya da parça değişimi ihtiyacınızda Reis oto olarak biz her zaman yanınızdayız.

Bizden randevu almak için lütfen servisimizi arayın.