Oto Estetik Hizmetimiz

Aracınızın ilk günkü gibi görünmesi, aracınızı güneş yanığı, solma ve çizilmelere karşı korunması, estetik bir görünüm kazanması için oto estetik hizmetimiz bulunuyor.

Boya Koruma; 

Güneş ışınlarından kimyasal tozlara, yıkama solüsyonlarına kadar bütün etkenler aracınızın boyasının solmasına neden olabiliyorlar. Boya korumayla, aracınızın dış etkenlerden daha az etkilenmesini, aracınızın boyasının daha uzun dayanmasını sağlıyoruz.

Firmamızda, boya koruma olarak nano teknoloji ürünü olan seramik boya kaplamayı uyguluyoruz. Bu sayede sıradan boya koruma işlemlerinden daha kullanışlı ve dayanıklı bir uygulama elde etmiş oluyorsunuz.

Seramik boya formülündeki silika ve bileşikleri sayesinde kimyasal sıvı cam özellikleri gösteriyor. Ortamdaki oksijenle reaksiyona girip, dayanıklı bir yüzey oluşturur. Bu yüzey sayesinde olası çizikler sonucunda aracınızın boyası korunmuş olur.

Çizilmez Cam Filmi;

Oto cam filmleri sadece araca estetik görüntü sağlamak veya aracın görüntüsünü değiştirmek için takılmıyor. Ankara gibi yazları sıcak olan yerleşim yerlerinde güneşin etkisini en aza indirmek için de kullanılır. UV koruma özelliği sayesinde hem güneşin etkilerinden hem de kötü niyetlerden korur. Ayrıca 40%’a yakın oranda Anti-glare (yansıma önleme) özelliğine sahip olduklarından, sürüş güvenliğiniz de sağlanmış oluyor.

Camlara film taktırabileceğiniz gibi kaputun ön tarafına da koruyucu film taktırabilirsiniz. Poliüretan bazlı kaput koruma filmi sayesinde aracınızın boyası çizilmelere ve çevresel aşındırmalardan etkilenmeyecektir. Bununla birlikte en çok rastlanan taş vuruklarına karşı da maksimum koruma sağlamış oluyorsunuz.

Motor Temizleme ve Detaylı İç Temizlik; 

Motorun estetiği kadar sağlıklı çalışması da önemlidir. Motordaki herhangi bir yağ kaçağı vb olumsuz durumu çok daha kısa sürede görebilmek, elektronik sistemlerin sağlıklı çalışmasını sağlamak için motor temizliğine önem vermelisiniz.

Motor temizliğini özel olarak üretilmiş malzemelerle yapıyoruz. Uzman ve deneyimli personelimiz motorunuza ve elektronik aksamlara zarar vermeden temizliği sağlıyorlar.

Motor temizliğinin yanı sıra, hijyenik ve ferah bir araç içine sahip olabilmeniz için de detaylı iç temizlik uygulamamız bulunuyor. Aracınız her ne kadar temiz gibi görünse de zamanla kötü kokular ve bakteriler aracın içinde birikebiliyor. Profesyonel iç temizlik sonucunda aracınız ilk günkü görünümünü kazanacaktır.

Göçük Tamiri; 

Herhangi bir olası kazadan dolayı aracınızda göçükler meydana gelebilir. Teknolojik aletlerimizle göçüğün durumuna göre boyaya zarar vermeden düzeltebiliyoruz. Vakumlu araçlarımızla ve uzman personelimizle hem zamanınızı hem de aracınızı korumuş oluyoruz.