Mekanik Bakım Hizmetimiz

 Hizmetimizden yararlanmak için aracınızın arıza vermesini beklemeyin. Yolda kalmamak, olası küçük arızaların veya aksaklıkların daha büyük sorunlara yol açmaması için periyodik bakımı ihmal etmemelisiniz. Özellikle yağ değişimine büyük dikkat etmelisiniz.

Periyodik Bakım; 

Bazı sürücülerimiz maalesef periyodik bakımı sadece yağ ve filtre değiştirmek olarak algılıyorlar. Bir yıl içinde veya 20.000 kilometrede bir aracınızın devamlılığı ve arıza olasılığının azaltılması için belirli noktaların kontrol edilmesi gerekiyor.

 Aracınız, bilgisayara bağlanarak ve son teknoloji araçlarla;

  • Antikorozyon
  • Fren diskleri ve balataların aşınması
  • Araç beyni
  • Körükler/ses kesiciler (susturucu)/rotiller/amortisörlerin durumu
  • Soğutma devresinin seviye, durum ve sızdırmazlığı
  • Lastik basınç ve aşınma durumu gibi kontrolleri sağlıyoruz

 Periyodik bakımla birlikte; Hava, polen, yakıt ve yağ filtreleri, yağ, tapa contası, triger ve alternatör kayış setleri, soğutma sıvısı, fren hidroliği değişimi ile birlikte kampana temizliği yapıyoruz.

Diagnostic Test; 

Yeni nesil araçlar elektronik ve bilgisayar destekli olduğu için bu araçlarda olası arızaları Diagnostik (Diagnostic) Test Cihazı ile tespit ediyoruz. Cihazı aracınızın Elektronik Beyin Kontrol Ünitesine bağlayarak, her türlü aksam ve parçaları hakkında bilgi alıp, bu ünitelere kaydedilen arızaları tespit ediyoruz. Ayrıca hata kodlarını silip, yeni kodlama yapıyoruz.

 Diagnostic Testle; motor elektroniği, alarm sistemi, ABS/Traksiyon Kontrol/ESP, klima sistemi, far ayarları, gövde ve kontrol bilgisayarı gibi tespitleri yapıyoruz.

Ücretsiz Check-up; 

Yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde aracınızı da yaza hazırlamalısınız. Randevu alarak ücretsiz yaza hazırlama check-up hizmetimizden yararlanabilirsiniz Antifriz ölçümü, silecek fırça kontrolü, akü diagnostik testi ücretsiz check-up hizmetlerimizdir. Kontrol sonucunda aracınızda olası arızalar tespit edildiğinde talimatınız doğrultusunda profesyonel ekibimiz en avantajlı şartlarda aracınızdaki sorunları gideriyorlar.