Citroen Özel Servisi

Son birkaç yılda ülkemizde daha sık görmeye başladığımız Citroen marka araçların giderek artırılmış teknolojileri ve bakım ihtiyaçlarını Citroen özel servisimizde karşılıyor ve kaliteli bir hizmeti profesyonelliğimizle birleştirerek size uzman bir destek sağlıyoruz. Citroen ve Peugeot gibi markalar eski devlet olarak biliniyor olsa da son zamanlarda Türkiye piyasasından çekilmeye başlamış ve dolayısıyla bu markalara hizmet veren servis sayısı da azalmıştı. Biz 26 yıllık servis tecrübemizde daima kendimizi yenileyip geliştirerek hareket ettik ve bu iki markaya dun olduğu gibi bugünde profesyonel bakım hizmeti sağlamaktayız.

Citroen özel servis ihtiyacınızın olması halinde aracımı acaba nereye götürsem bu alanda profesyonel ustalar nerede var ve aracımın parçalarını bulmak için zorlanmadan her şekilde nasıl güvenli teslim edebilirim gibi sorularınızın yanıtlarını merak ediyorsanız o zaman tam adresinizdesiniz. Citroen geliştirdiği son teknolojilerde yeniden eski liderliğine ulaşabilmek için ciddi bir açılım yapmış durumda araçlardaki yüksek teknoloji ve konfor sayesinde pek çok kişi de yeniden bu marka üzerinde yoğunlaşıyorlar. Bizde bu yoğunluğa bakım desteği verebilmek için uzman bir ekiple hareket eder ve profesyonel çözümler sağlarız.

Motor Ve Performans Hizmetleri

Citroen özel servis hizmetimizde aracınızın teknik donanımların yanı sıra performansının da artmasını sağlıyoruz. Düzenli olarak yapılan bakımlar aracınızın daha sonrasında açacağı masrafları ortadan kaldıracağı gibi aynı zamanda aracınızın yakıt tüketiminden tutunda performansının artışına kadar pek çok noktaya etki edecektir. Araç üzerinde bulunan her parçanın bir ömrü vardır bu nedenle bu parçaların düzenli bakımlarla yenilenmesi gerekir. Biz Citroen özel servis hizmetimizle aracınızı ihtiyacı olan tüm bakımları yapar ve sorunsuz bir sürüş keyfi yaşamanızı sağlarız. 

Fren, Baskı Balata Bakımları

Aracınızın kullanımına bağlı olarak fren, baskı ve balataların değişmesi gerekir. Biz aracınızın genel güvenliğini de yakından ilgilendirecek bu hizmetimizle frenlerinizden balatalarınıza kadar hepsinin bakım ve değişimini gerçekleştiriyoruz. Aracınızı teslim aldığınızda tüm güvenlik testleri sorunsuz bir şekilde tamamlanmış bir şekildedir. Olası sorun yaşamanız halinde ise değişimini yaptığımız her parçanın 1 yıl boyunca garantisi vardır. Sorunlu olan parça 1 yıl içerisinde ücretsiz olarak değiştirilir.