1980’den... bu günlere...

Reis Grubu:

Firmamız, 1980 yılında, Fevzi Reis tarafından Samsun’da kuruldu. Akaryakıt sektöründe ticari faaliyetine başlayan şirketimiz, daha sonra Reis RS Enerji Elektrik Üretim Motorlu Araçlar Tütün Ürün. Dağ. Paz. Sanayi ve Tic A.Ş ünvan değişikliği yapmış ve halen aynı unvanla ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Reis A.Ş.; enerji, akaryakıt, otomotiv, yedek parça  ve tütün ürünleri sektörlerinde dünyaca ünlü markalarla çalışmaktadır. Samsun, Ankara ve İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Müşteri coşkusu ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalıştığı firmalarda birçok başarılara imza atmıştır. Firmamızın Türkiye’nin en değerli 500 şirketi arasında olması da bizi ayrıca gururlandırmaktadır.

Reis A.Ş. nin şu an Ankara’da Philip Morris bölge distribütörlüğü, enerji, Bireysel Kiralama, Opel bayiliği ile faaliyetlerine devam etmektedir. Enerji de ise; Reis grubu 34 yıllık birikim ve tecrübesini ülkemizin geleceği olan Hes Projeleriyle yatırıma dönüştürmektedir. 11 adet proje toplam kurulu gücü 391mw, üretim kapasitesi 1.027gw’dir.

Hızlı ve sağlıklı büyüyen Reis Grubu 1.000 kişiye iş istihdamı sağlamaktadır.

Hizmette kalite, müşteri coşkusu ve güveni esas alan firmamız “başarıya muhtaç ve onun peşinden koşan insanlar”la  çalışma felsefesini bütün çalışanlarıyla ve iş ortaklarıyla her gün yeniden hayata geçirmektedir.